• Zápis do 1. ročníka - zmena termínu

• Milí rodičia,

vzhľadom k aktuálnej situácii a v súlade s usmernením MŠVVaŠ Vám oznamujeme, že zápis žiakov do 1. ročníka sa bude konať v utorok, 21. apríla 2020 a v stredu, 22. apríla 2020 v priestoroch Súkromnej základnej školy v čase od 14:00 – do 17:00. Na zápis príde iba zákonný zástupca dieťaťa. Prosíme, aby ste so sebou doniesli rodný list dieťaťa. Aby sme zabránili zoskupovaniu väčšieho množstva ľudí, prosím, aby ste nám oznámili deň a čas, kedy sa dostavíte na zápis. V prípade, že sa situácia utíši, a žiaci znova zasadnú do školských lavíc, v mesiaci jún urobíme „naozajstný“ zápis pre deti, tak ako sme ho zvykli robiť každý rok. Za pochopenie Vám ďakujeme.

• Zatvorenie školy

• V súlade s preventívnymi opatreniami, ktoré prijal Ústredný krízový štáb, bude od pondelka, 16. 3. 2020, naša škola zatvorená. O opätovnom obnovení prevádzky Vás budeme informovať prostredníctvom web stránky. Triedni učitelia aj vyučujúci budú komunikovať so svojimi žiakmi iba elektronicky. Za pochopenie Vám ďakujeme.

Silvia Urdzíková

• Školské akcie

• Milí rodičia,

v súvislosti so šírením respiračného ochorenia vyvolaného novým koronavírusom sme všetky plánované akcie, ktoré sa mali konať v najbližšom období, preložili. O presných termínoch ich realizácie Vás budeme informovať. Ide o nasledovné akcie: Predajná výstava anglickej literatúry, Deň otvorených dverí, Triedne aktívy, oslava sviatku Sv. Jozefa. Za porozumenie Vám ďakujeme.

Silvia Urdzíková

• Darujte nám vaše 2% z dane

• Milí rodičia, pripomíname Vám možnosť pomôcť škole 2%-tami. Môžete tak urobiť vyplnením tlačiva na stránke školy:

Potvrdenie a vyhlásenie si uložte do počítača, políčka vyplňte, následne vytlačte a tlačivá môžete odovzdať našej pani ekonómke alebo odniesť na príslušný daňový úrad. Vopred ďakujeme ak sa rozhodnete darovať 2% pre našu školu a pomôžete nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces.

Piatok 3. 4. 2020

• Riaditeľka: Mgr. Silvia Urdzíková 0915949733 Platby: Viktória Urdzíková 0908082633 Vrátnica: 0948181422

• Lyžiarsky kurz 4.-8. ročník
      • Lyžiarsky kurz 1.-3. ročník