• Vystúpenie pre starých rodičov

• Vo štvrtok 10.11.2022 pripravili naši žiaci 1. stupňa pre svojich drahých starých rodičov vystúpenie. Konalo sa pri príležitosti mesiaca úcty k starším. Týmto milým gestom sme si spoločne so žiakmi uctili naše babky a dedkov a poďakovali sa im za ich lásku a starostlivosť. V kultúrnom centre „Na korze,“ zaznel krásny spev, tanec a básničky všetkých našich prvostupňových tried. Po vystúpení sme sa so starými rodičmi presunuli do školy, kde si mohli pozrieť triedu, ktorú navštevujú ich vnúčatká. V triedach ich čakala kávička a niečo sladké. Strávili sme tak spolu príjemný podvečer.

• Vedecká hračka

• V piatok popoludní sme sa s deťmi z školského klubu detí zúčastnili výstavy „VEDECKÁ HRAČKA“, ktorá bola verejnosti sprístupnená v Štátnej vedeckej knižnici v Prešove. Deti si hračky mohli vyskúšať a tak strávili zábavne popoludnie.

• Šarkaniáda

• V krásne októbrové popoludnie sme sa s deťmi, ktoré navštevujú školský klub detí vybrali „NA HURU“ púšťať šarkanov. Počasie nám prialo, slniečko svietilo a vetrík bol náš najlepší kamarát. Pofukoval, a tak aj našich šarkanov roztancoval. Šarkanici lietali vysoko a my všetci sme sa tomu veľmi tešili. Do školy sme sa šťastní vrátili.

Piatok 29. 3. 2024