2023/2024
Okresné kolo
Emma Červeňáková
- 1.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2023/2024
Ema Hamajdáková
- 2.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2023/2024
Leo Varga
- 3.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2023/2024
2022/2023
Tomáš Trudič
- 1.miesto
- Biologická oplympiáda · Okresné kolo · 2022/2023
Miriam Červenková
- 1.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2022/2023
Laura Štofaníková
- 1.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2022/2023
Eliška Pavuková
- 2.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2022/2023
Emma Červeňáková
- 3.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2022/2023
Domáce kolo
Megan Kužmová
- 1.miesto
- Matematická olympiáda · Domáce kolo · 2022/2023
Leo Varga
- 1.miesto
- Matematická olympiáda · Domáce kolo · 2022/2023
Tomáš Trudič
- 2.miesto
- Matematická olympiáda · Domáce kolo · 2022/2023
2021/2022
Regionálne kolo
Noemi Talarovičová
- úspešný riešiteľ
- Matematická olympiáda · Regionálne kolo · 2021/2022
Celoštátne kolo
Tomáš Trudič; Martin Seman; Štefan Roba
- 3.miesto
- Robocup 2022 · Celoštátne kolo · 2021/2022
Krajské kolo
Tomáš Trudič
- 1.miesto
- Biologická oplympiáda · Krajské kolo · 2021/2022
Lianna Tara Rose
- 2.miesto
- Olympiáda v ruskom jazyku · Krajské kolo · 2021/2022
Okresné kolo
Leo Varga
- 1.miesto
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
Leo Varga
- 3.miesto
- Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022
Tomáš Trudič
- 1.miesto
- Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022
Tomáš Trudič
- 1.miesto
- Biologická oplympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
Dávid Červeňák
- 2.miesto
- 68. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2021/2022
Prihlásenie
Zvonenia
Štvrtok 18. 4. 2024Kalendár
- apr
- 18
- Poďme spolu diskutovať
7. A, 8. A, 9. A, 9. B - 18. 4.
0 - Školská udalosť
- Poďme spolu diskutovať
- apr
- 19
- Zápis do 1. ročníka
- 19. 4.
- Iná udalosť
- apr
- 23
- kariérové poradenstvo
7. A - 23.-25. 4.
2-3 - Školská udalosť
- kariérové poradenstvo
- apr
- 30
- Triedne aktívy
- 30. 4.
14:00-17:30 - Rodičovské združenie
- máj
- 01
- Sviatok práce
- 1. 5.
- Sviatok
- máj
- 03
- Noc v škole - 2. stupeň
5. A, 6. A, 7. A, 8. A, 9. A, 9. B - 3. 5.
17:30-23:55 - Školská udalosť
- Noc v škole - 2. stupeň
- máj
- 08
- Deň víťazstva nad fašizmom
- 8. 5.
- Sviatok
- máj
- 10
- Burza vlastných výrobkov
- 10. 5.
- Školská udalosť