• Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2018/2019

      • Domáce kolo

          • Denis Korínek, Dávid Karaffa, Samuel Tomáš Jacko, Marek Babiak, Bucko Samuel

          • 4.miesto
          • Atletický trojboj · Domáce kolo · 2018/2019
          • Alexandra Makarová, Anna Havrillová, Nikola Kalabová, Dorota Ondrejová, Lucia Triščíková

          • 4.miesto
          • Atletický trojboj · Domáce kolo · 2018/2019
      • 2017/2018

      • Regionálne kolo

          • Lucia Triščíková

          • úspešný riešiteľ
          • Matematická olympiáda · Regionálne kolo · 2017/2018
          • Adriana Farkašová

          • úspešný riešiteľ
          • Chemická olympiáda · Regionálne kolo · 2017/2018
      • Celoštátne kolo

          • Šefan Roba, Tomáš Trudič, Martin Seman, /4. A/, Martin Kuchár /5. A/ Samuel Bucko, Marek Štofánik /7. A/, Juraj Gabzdil, Juraj Karniš /8. A/ pod vedením trénera Ing. Marek Štofánika

          • postup do finále
          • Firs lego league 2017/2018 · Celoštátne kolo · 2017/2018
          • žiaci 9. ročníka

          • medzi 25% najúspešnejších
          • Komparo testy · Celoštátne kolo · 2017/2018
      • Krajské kolo

          • Filip Vaňo, Denis Korinek, Michal Bilsky

          • 2.miesto
          • Stolný tenis · Krajské kolo · 2017/2018
          • Adriana Farkašová

          • 3.miesto
          • Olympiáda v ruskom jazyku · Krajské kolo · 2017/2018
          • tím Primaškolák

          • kvalifikácia do semifinále
          • Firs lego league 2017/2018 · Krajské kolo · 2017/2018
          • tím Primaškolák

          • 3.miesto
          • Firs lego league 2017/2018 · Krajské kolo · 2017/2018
      • Okresné kolo

          • 1.stupeň

          • 3.miesto
          • Florbalová liga · Okresné kolo · 2017/2018
          • účasť
          • Tanec v srdci · Okresné kolo · 2017/2018
          • Emma Mária Bujňáková

          • 1. miesto
          • Slávici z lavice · Okresné kolo · 2017/2018
          • Eliška Pavuková

          • za účasť
          • Slávik · Okresné kolo · 2017/2018
          • Anna Havrillová

          • Čestné uznanie
          • Slávik · Okresné kolo · 2017/2018
          • Sophie Lazorová

          • 1.miesto
          • Pytakoriáda · Okresné kolo · 2017/2018
          • Emma Mária Bujňáková

          • 1.miesto
          • Slávici z lavice · Okresné kolo · 2017/2018
          • Tomáš Trudič

          • 1.miesto
          • Čo vieš o hviezdach · Okresné kolo · 2017/2018
          • Norbert Talarovič

          • 1.miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2017/2018
          • Nelly Mihaliková

          • 2.miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2017/2018
      • Prihlásenie

    • Zvonenia

      Sobota 23. 10. 2021
    • Kontakty

      • Súkromná základná škola s materskou školou
      • Námestie slobody 100, 083 01 SABINOV
      • 53243927
      • 2121310917
      • Školské poplatky: SK68 0900 0000 0005 0566 3950 Školská jedáleň: SK90 0900 0000 0051 4004 5940
      • szssabinov@primaskola.xyz
      • Riaditeľka: Mgr. Silvia Urdzíková 0915 949 733 Zástupkyňa riaditeľky: Mgr. Veronika Gargalovičová 0908 643 470 Platby: Viktória Urdzíková 0908 082 633 Vrátnica: 0948 181 422
      • szssabinov@primaskola.xyz
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje