• Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2017/2018

      • Okresné kolo

          • Natália Novická

          • 3.miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2017/2018
          • Klaudia Genčurová

          • 3.miesto
          • Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2017/2018
          • up

          • 1.miesto
          • Stolný tenis · Okresné kolo · 2017/2018
          • Sophie Lazorová

          • 3.miesto
          • Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
          • Sophie Lazorová

          • 3.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2017/2018
          • Samuel Tomáš Jacko

          • 3.miesto
          • Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2017/2018
      • Školské kolo

          • Michal Bilský, Dávid Korínek, Filip Vaňo

          • 1.miesto
          • Stolný tenis · Školské kolo · 2017/2018
          • Marek Štofánik

          • 1. miesto
          • Kodu Cup · Školské kolo · 2017/2018
          • Karol Korínek

          • 1. miesto
          • Kodu Cup · Školské kolo · 2017/2018
          • Matej Trudič

          • 1.miesto
          • Kodu Cup · Školské kolo · 2017/2018
          • ŠKD

          • účasť
          • Priateľský zápas vo futbale · Školské kolo · 2017/2018
          • žiačky 2.A a 3.B

          • účasť
          • Tanec v nás · Školské kolo · 2017/2018
          • Adriana Farkašová, Johana Straková

          • 3.miesto družstva
          • bedminton · Školské kolo · 2017/2018
          • Filip Vaňo, Denis Korinek

          • 3.miesto družstva
          • bedminton · Školské kolo · 2017/2018
      • Domáce kolo

          • up

          • 5.miesto
          • Zober loptu nie drogy · Domáce kolo · 2017/2018
      • 2016/2017

      • Celoštátne kolo

          • žiaci 6. ročníkov

          • medzi 25% najúspešnejších
          • Komparo testy · Celoštátne kolo · 2016/2017
          • žiaci 4. ročníkov

          • medzi 25% najúspešnejších
          • Komparo testy · Celoštátne kolo · 2016/2017
      • Okresné kolo

          • Slávka Triščiková

          • 1.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2016/2017
          • Lúcia Triščiková

          • 1.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2016/2017
          • Zdenka Semančíková

          • úspešný riešiteľ
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2016/2017
      • Prihlásenie

    • Zvonenia

      Pondelok 20. 9. 2021
    • Kontakty

      • Súkromná základná škola s materskou školou
      • Námestie slobody 100, 083 01 SABINOV
      • 53243927
      • 2121310917
      • Školské poplatky: SK68 0900 0000 0005 0566 3950 Školská jedáleň: SK90 0900 0000 0051 4004 5940
      • szssabinov@primaskola.xyz
      • Riaditeľka: Mgr. Silvia Urdzíková 0915 949 733 Zástupkyňa riaditeľky: Mgr. Veronika Gargalovičová 0908 643 470 Platby: Viktória Urdzíková 0908 082 633 Vrátnica: 0948 181 422
      • szssabinov@primaskola.xyz
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje