• Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2017/2018

      • Školské kolo

          • Marek Štofánik

          • 1. miesto
          • Kodu Cup · Školské kolo · 2017/2018
          • Karol Korínek

          • 1. miesto
          • Kodu Cup · Školské kolo · 2017/2018
          • Matej Trudič

          • 1.miesto
          • Kodu Cup · Školské kolo · 2017/2018
          • ŠKD

          • účasť
          • Priateľský zápas vo futbale · Školské kolo · 2017/2018
          • žiačky 2.A a 3.B

          • účasť
          • Tanec v nás · Školské kolo · 2017/2018
          • Adriana Farkašová, Johana Straková

          • 3.miesto družstva
          • bedminton · Školské kolo · 2017/2018
          • Filip Vaňo, Denis Korinek

          • 3.miesto družstva
          • bedminton · Školské kolo · 2017/2018
      • Domáce kolo

          • up

          • 5.miesto
          • Zober loptu nie drogy · Domáce kolo · 2017/2018
      • 2016/2017

      • Celoštátne kolo

          • žiaci 6. ročníkov

          • medzi 25% najúspešnejších
          • Komparo testy · Celoštátne kolo · 2016/2017
          • žiaci 4. ročníkov

          • medzi 25% najúspešnejších
          • Komparo testy · Celoštátne kolo · 2016/2017
      • Okresné kolo

          • Slávka Triščiková

          • 1.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2016/2017
          • Lúcia Triščiková

          • 1.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2016/2017
          • Zdenka Semančíková

          • úspešný riešiteľ
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2016/2017
          • Miroslav Pekár

          • Diplom
          • Sarm · Okresné kolo · 2016/2017
          • Norbert Talarovič

          • Diplom
          • Sarm · Okresné kolo · 2016/2017
          • Branislav Stanko

          • Diplom
          • Sarm · Okresné kolo · 2016/2017
          • Nelly Mihaliková

          • Diplom
          • Sarm · Okresné kolo · 2016/2017
          • T. Dudičová, Z. Semnčíková, K. Genčúrová, T. Baňasová, A. Hrabčáková, L. Džubáková, V. Kravcová, D. Čekanová, S. Štofaníková, N. Karaffová

          • 5.miesto
          • Okresné kolo atletika žiakov · Okresné kolo · 2016/2017
          • B. Stanko, T. Šulík, Ľ. Pagurko, J. Straka, S. Pribol, S. Tkáč, D. Greš, S. Turák, F. Mišenko, D. Žilka

          • 4.miesto
          • Okresné kolo atletika žiakov · Okresné kolo · 2016/2017
      • Školské kolo

          • Denis Korínek, Filip Vaňo, Michal Bilský

          • 1.miesto
          • Obvodné kolo školskej ligy v stolnom tenise · Školské kolo · 2016/2017
      • Prihlásenie

    • Zvonenia

      Piatok 5. 3. 2021
    • Kontakty

      • Súkromná základná škola s materskou školou
      • Námestie slobody 100, 083 01 SABINOV
      • 53243927
      • 2121310917
      • Školské poplatky: SK68 0900 0000 0005 0566 3950 Školská jedáleň: SK90 0900 0000 0051 4004 5940
      • szssabinov@primaskola.xyz
      • Riaditeľka: Mgr. Silvia Urdzíková 0915 949 733 Zástupkyňa riaditeľky: Mgr. Veronika Gargalovičová 0908 643 470 Platby: Viktória Urdzíková 0908 082 633 Vrátnica: 0948 181 422
      • szssabinov@primaskola.xyz
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje