• Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2021/2022

      • Regionálne kolo

          • Noemi Talarovičová

          • úspešný riešiteľ
          • Matematická olympiáda · Regionálne kolo · 2021/2022
      • Celoštátne kolo

          • Tomáš Trudič; Martin Seman; Štefan Roba

          • 3.miesto
          • Robocup 2022 · Celoštátne kolo · 2021/2022
      • Krajské kolo

          • Tomáš Trudič

          • 1.miesto
          • Biologická oplympiáda · Krajské kolo · 2021/2022
          • Lianna Tara Rose

          • 2.miesto
          • Olympiáda v ruskom jazyku · Krajské kolo · 2021/2022
      • Okresné kolo

          • Leo Varga

          • 1.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
          • Leo Varga

          • 3.miesto
          • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022
          • Tomáš Trudič

          • 1.miesto
          • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022
          • Tomáš Trudič

          • 1.miesto
          • Biologická oplympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
          • Dávid Červeňák

          • 2.miesto
          • 68. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2021/2022
          • Emma Červeňáková

          • 2.miesto
          • Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
          • Miriam Červenková

          • 2.miesto
          • Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
          • Anna Štofániková

          • 3.miesto
          • Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
          • Leo Varga

          • 3.miesto
          • Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
          • David Galajda

          • 1.miesto
          • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
          • Denisa Demková

          • 3.miesto
          • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
          • Tomáš Trudič

          • 1.miesto
          • Biologická oplympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
      • 2020/2021

      • Celoštátne kolo

          • 1.mieto

          • Anna Havrilová
          • Olympiáda v ruskom jazyku · Celoštátne kolo · 2020/2021
      • Krajské kolo

          • 3. miesto
          • Matematická olympiáda · Krajské kolo · 2020/2021
      • Okresné kolo

          • Lucia Triščíková

          • 1.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
          • Norbert Talarovič

          • úspešný riešiteľ
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
      • Prihlásenie

    • Zvonenia

      Piatok 19. 8. 2022
    • Kontakty

      • Súkromná základná škola s materskou školou
      • Námestie slobody 100, 083 01 SABINOV 083 01 Sabinov Slovakia
      • 53243927
      • 2121310917
      • szssabinov@primaskola.xyz
      • Riaditeľka: Mgr. Silvia Urdzíková 0915 949 733 Platby: Viktória Urdzíková viktoriaurdzikova@gmail.com Vrátnica: 0948 181 422
      • szssabinov@primaskola.xyz
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje