• Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
      • 2020/2021

      • Celoštátne kolo

          • 1.mieto

          • Anna Havrilová
          • Olympiáda v ruskom jazyku · Celoštátne kolo · 2020/2021
      • Krajské kolo

          • 3. miesto
          • Matematická olympiáda · Krajské kolo · 2020/2021
      • Okresné kolo

          • Lucia Triščíková

          • 1.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
          • Norbert Talarovič

          • úspešný riešiteľ
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
          • Tomáš Trudič

          • úspešný riešiteľ
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
          • Leo Varga

          • 1.miesto
          • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
          • 1.miesto

          • Tomáš Trudič
          • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2020/2021
      • 2019/2020

          • Alicka Korínková

          • 2. miesto
          • Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2019/2020
          • Lucia Triščíková

          • 3. miesto
          • Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2019/2020
      • Školské kolo

          • Chlapci 8. - 9. ročník

          • 1.miesto
          • Stolný tenis · Školské kolo · 2019/2020
      • Domáce kolo

          • Lianna Tara Rose

          • 1.miesto
          • Ruský film v škole · Domáce kolo · 2019/2020
          • Natália Jusková

          • 3.miesto
          • Ruský film v škole · Domáce kolo · 2019/2020
          • Natália Novická

          • Čestné uznanie
          • Ruský film v škole · Domáce kolo · 2019/2020
      • 2018/2019

      • Celoštátne kolo

          • Tomáš Trudič

          • Úspešná účasť
          • IQ Olympiáda · Celoštátne kolo · 2018/2019
          • Tomáš Trudič

          • Úspešná účasť
          • Čo vieš o hviezdach? · Celoštátne kolo · 2018/2019
          • Tomáš Trudič

          • 1. miesto
          • Robocup 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
          • Martin Seman

          • 1. miesto
          • Robocup 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
      • Krajské kolo

          • Emma Mária Bujňáková

          • 1. miesto
          • Slávici z lavice · Krajské kolo · 2018/2019
          • Nelly Mihaliková

          • 3.miesto
          • 65. Hviezdoslavov Kubín · Krajské kolo · 2018/2019
      • Okresné kolo

          • Norbert Talarovič

          • Laureát
          • Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
          • 36. ročník literárnej sútaže
      • Prihlásenie

    • Zvonenia

      Pondelok 20. 9. 2021
    • Kontakty

      • Súkromná základná škola s materskou školou
      • Námestie slobody 100, 083 01 SABINOV
      • 53243927
      • 2121310917
      • Školské poplatky: SK68 0900 0000 0005 0566 3950 Školská jedáleň: SK90 0900 0000 0051 4004 5940
      • szssabinov@primaskola.xyz
      • Riaditeľka: Mgr. Silvia Urdzíková 0915 949 733 Zástupkyňa riaditeľky: Mgr. Veronika Gargalovičová 0908 643 470 Platby: Viktória Urdzíková 0908 082 633 Vrátnica: 0948 181 422
      • szssabinov@primaskola.xyz
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje