2021/2022
Okresné kolo
Emma Červeňáková
- 2.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
Miriam Červenková
- 2.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
Anna Štofániková
- 3.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
Leo Varga
- 3.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
David Galajda
- 1.miesto
- Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
Denisa Demková
- 3.miesto
- Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
Tomáš Trudič
- 1.miesto
- Biologická oplympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
2020/2021
Celoštátne kolo
1.mieto
- Anna Havrilová
- Olympiáda v ruskom jazyku · Celoštátne kolo · 2020/2021
Krajské kolo
- 3. miesto
- Matematická olympiáda · Krajské kolo · 2020/2021
Okresné kolo
Lucia Triščíková
- 1.miesto
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
Norbert Talarovič
- úspešný riešiteľ
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
Tomáš Trudič
- úspešný riešiteľ
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
Leo Varga
- 1.miesto
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
1.miesto
- Tomáš Trudič
- Pytagoriáda · Okresné kolo · 2020/2021
2019/2020
Alicka Korínková
- 2. miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2019/2020
Lucia Triščíková
- 3. miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2019/2020
Školské kolo
Chlapci 8. - 9. ročník
- 1.miesto
- Stolný tenis · Školské kolo · 2019/2020
Domáce kolo
Lianna Tara Rose
- 1.miesto
- Ruský film v škole · Domáce kolo · 2019/2020
Natália Jusková
- 3.miesto
- Ruský film v škole · Domáce kolo · 2019/2020
Natália Novická
- Čestné uznanie
- Ruský film v škole · Domáce kolo · 2019/2020
Prihlásenie
Zvonenia
Piatok 29. 3. 2024Kalendár
- mar
- 29
- Veľký piatok
- 29. 3.
- Sviatok
- apr
- 01
- Veľkonočný pondelok
- 1. 4.
- Sviatok
- apr
- 02
- Veľkonočné prázdniny
1. A, 2. A, 3. A, 4. A, 5. A, 6. A, 7. A, 8. A, 9. A, 9. B - 2. 4.
- Vyučovacie voľno
- Veľkonočné prázdniny
- apr
- 09
- Pytagoriáda - okresné kolo
- 9. 4.
0-3 - Iná udalosť
- apr
- 09
- Deň otvorených dverí v Súkromnej ZŠ pre záujemcov o štúdium na našej škole
- 9. 4.
8:00-12:00 - Školská udalosť
- apr
- 10
- Pytagoriáda - okresné kolo
- 10. 4.
0-3 - Iná udalosť
- apr
- 12
- Jarné upratovanie
1. A, 2. A, 3. A, 4. A, 5. A, 6. A, 7. A, 8. A, 9. A, 9. B - 12. 4.
3-5 - Školská udalosť
- Jarné upratovanie
- apr
- 15
- Zber papiera
- 15.-26. 4.
- Iná udalosť