• Súkromná základná škola  s materskou školou, Námestie slobody 100, 083 01 Sabinov,

vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovného miesta

Asistent učiteľa pre žiakov so zdravotným znevýhodnením

Kategória PZ: asistent učiteľa
        Termín nástupu: 1. 9. 2022
        Pracovný pomer: doba určitá, úväzok 100%
        – pracovné miesto bude obsadzované v rámci národného projektu „Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II“ na dobu do 31. 08. 2023.

Požiadavky na uchádzačov:
        Kvalifikačné predpoklady
        – predpoklady na výkon pracovnej činnosti pedagogického zamestnanca podľa zákona č.138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov

Zoznam požadovaných dokladov:
        • žiadosť o prijatie do zamestnania,
        • profesijný životopis,
        • kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní,
        • písomný súhlas uchádzača so spracúvaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Úspešný uchádzač pred vznikom pracovnoprávneho vzťahu:
        • doloží potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti,
        • poskytne na účel preukázania bezúhonnosti okresnému úradu v sídle kraja údaje potrebné na vyžiadanie odpisu registra trestov,

Platové podmienky:
        • funkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte elektronicky na adresu: szssmssabinov@gmail.sk do 26. 8.2022. Na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

KONTAKT:
        Zamestnávateľ: Súkromná základná škola  s materskou školou, Námestie slobody 100, 083 01 Sabinov
        Riaditeľ školy: Mgr. Silvia Urdzíková, e-mail: szssmssabinov@gmail.com