• Informácie o nástupe

• Milí rodičia,

iste ste už všetci nedočkaví, a chcete pripraviť na kôpky veci Vašim malým pokladom. Čoskoro ich čaká veľký deň a budú z nich naozajstní škôlkari. V škôlke je už všetko prichystané a pani učiteľky sa už na malých drobcov veľmi tešia. Veríme, že prvé dni spolu hravo zvládneme!

Niekoľko informácií na začiatok určite neuškodí.

• Ako sme sa dohodli, materská škola je otvorená od 7:00 – 16:00.
        • Deti je potrebné priviesť do materskej školy do 8:00. Potom sa budova zamyká.
        • Každé dieťa má svoju skrinku, do ktorej si ukladá veci a papučky. Do skrinky je potrebné dať aj náhradné veci na prezlečenie. Topánky ukladáme do priehradky pod lavičkami.
        • Ak Vaše dieťa do materskej školy nepríde, dajte nám to včas vedieť na tel. čísle:

p. uč. Miška 0944 511 272 alebo p. uč. Števka 0905 956 968

• Jedálny lístok na celý týždeň bude vyvesený na nástenke aj na stránke školy.
        • Ak dieťa do materskej školy nepríde, je potrebné ho odhlásiť do 8:00 vedúcej kuchyne -  tel. č. 0948 612 090 alebo prostredníctvom stránky školy - szsjedalen@gmail.com
        • Mesačný príspevok za škôlku je potrebné uhradiť vždy do 25. predchádzajúceho mesiaca, príspevok za mesiac september sa uhrádza do 15. 9 daného školského roka.

Číslo účtu: SK68 0900 0000 0005 0566 3950

Variabilný symbol: vygenerovaný informačným systémom

• Poplatok za stravovanie v školskej jedálni sa uhrádza na samostatný účet – číslo účtu:  SK90 0900 0000 0051 4004 5940. Je splatný do 15. dňa predchádzajúceho mesiaca. V mesiaci september sa uhrádza poplatok za september aj za október.
        • Na začiatku školského roka Vám dáme "Splnomocnenie pre preberanie dieťaťa". Určite si, kto môže pre Vaše dieťatko prísť. Inému človeku ho nikdy nedáme!
        • Do škôlky nedávajte dieťatku žiadne lieky. My im ich nesmieme podať.
        • Pýtajte sa. Ak máte problém, preberte ho s nami. Učiteľky aj riaditeľku bude určite zaujímať a budú sa Vám snažiť pomôcť.
        • A na záver jedna rokmi overená skúsenosť: Nelúčte sa s deťmi pridlho, verte učiteľkám aj deťom, že to zvládnu. Prvé dni Vášho škôlkara budú možno náročné, no určite to spolu zvládneme.

Čo treba priniesť do materskej školy.

• Papučky (nie šľapky)
        • Úbor (tričko, tepláky/kraťasy)
        • V prípade dažďa je potrebné, aby deti mali nepremokavý overal/ nohavice a bundu/ pršiplášť a gumáky. Vonku sa chodí za každého počasia.
        • Zubná kefka
        • Pyžamo (berie sa domov každý piatok)