• Milujem svoje mesto - milujem svoj kraj

• V našom meste Sabinov sa v dňoch 21. – 23. mája 2019 organizoval 1. ročník festivalu priateľstva a dobrovoľnej činnosti – „Milujem svoje mesto – Milujem svoj kraj“. Hlavná myšlienka tohto projektu sa niesla v tom, aby sa dobrovoľnou činnosťou prispelo ku skrášleniu a úprave mesta.

My sme radi podporili túto zmysluplnú iniciatívu, zobrali do rúk metly, motyky, lopaty, fúriky a v utorok 21. mája čistili okolie rímsko-katolíckeho kostola. Aj keď nám zrána pršalo, neodradilo nás to, počasie sa umúdrilo a smelo sme sa pustili do práce. Atmosféra bola príjemná a žiaci veľmi usilovní, za čo si zaslúžia pochvalu. Pri práci nám boli nápomocné p. Osifová a p. Štefančíková z MAS-Sabinovsko a obecná služba mesta Sabinov. Náradie a všetok potrebný materiál nám poskytlo mesto.

Veríme, že sme v tento deň urobili niečo dobré pre naše Oskarove mesto Sabinov.

Piatok 29. 3. 2024