2019/2020
Domáce kolo
Natália Novická
- Čestné uznanie
- Ruský film v škole · Domáce kolo · 2019/2020
2018/2019
Celoštátne kolo
Tomáš Trudič
- Úspešná účasť
- IQ Olympiáda · Celoštátne kolo · 2018/2019
Tomáš Trudič
- Úspešná účasť
- Čo vieš o hviezdach? · Celoštátne kolo · 2018/2019
Tomáš Trudič
- 1. miesto
- Robocup 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
Martin Seman
- 1. miesto
- Robocup 2019 · Celoštátne kolo · 2018/2019
Krajské kolo
Emma Mária Bujňáková
- 1. miesto
- Slávici z lavice · Krajské kolo · 2018/2019
Nelly Mihaliková
- 3.miesto
- 65. Hviezdoslavov Kubín · Krajské kolo · 2018/2019
Okresné kolo
Norbert Talarovič
- Laureát
- Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
- 36. ročník literárnej sútaže
Anna Havrillová
- Ocenení
- Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
- 36. ročník literárnej sútaže
Natália Novická
- Ocenení
- Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
- 36. ročník literárnej sútaže
Samuel Matisovský
- Ocenení
- Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
- 36. ročník literárnej sútaže
Soňa Skladaná
- Ocenení
- Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
- 36. ročník literárnej sútaže
Dávid Červeňák
- Ocenení
- Sabinovský autorský a recitátorský máj · Okresné kolo · 2018/2019
- 36. ročník literárnej sútaže
Emma Mária Bujňáková
- 3.miesto
- Slávik Slovenska 2019 · Okresné kolo · 2018/2019
Lucia Triščíková
- 1. miesto
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
Norbert Talarovič
- 3.miesto
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
Emma Mária Bujňáková
- 1. miesto
- Slávici z lavice · Okresné kolo · 2018/2019
Dávid Červeňák
- 3.miesto
- 65. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2018/2019
Norbert Talarovič
- 1. miesto
- 65. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2018/2019
Nelly Mihaliková
- 1. miesto
- 65. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2018/2019
Prihlásenie
Zvonenia
Nedeľa 28. 4. 2024Kalendár
- apr
- 30
- Triedne aktívy
- 30. 4.
14:00-17:30 - Rodičovské združenie
- máj
- 01
- Sviatok práce
- 1. 5.
- Sviatok
- máj
- 03
- Noc v škole - 2. stupeň
5. A, 6. A, 7. A, 8. A, 9. A, 9. B - 3. 5.
17:30-23:55 - Školská udalosť
- Noc v škole - 2. stupeň
- máj
- 08
- Deň víťazstva nad fašizmom
- 8. 5.
- Sviatok
- máj
- 10
- Burza vlastných výrobkov
- 10. 5.
2-4 - Školská udalosť
- máj
- 15
- Beseda v rámci prevencie drogových závislostí
- 15. 5.
- Školská udalosť
- máj
- 16
- Zápis detí do MŠ
- 16. 5.
13:00-17:00 - Iná udalosť
- máj
- 17
- Preživší holokaustu - Košice - beseda
8. A - 17. 5.
- Školská udalosť
- Preživší holokaustu - Košice - beseda