2021/2022
Okresné kolo
Dávid Červeňák
- 2.miesto
- 68. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2021/2022
Emma Červeňáková
- 2.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
Miriam Červenková
- 2.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
Anna Štofániková
- 3.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
Leo Varga
- 3.miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
David Galajda
- 1.miesto
- Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
Denisa Demková
- 3.miesto
- Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2021/2022
Tomáš Trudič
- 1.miesto
- Biologická oplympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
2020/2021
Celoštátne kolo
1.mieto
- Anna Havrilová
- Olympiáda v ruskom jazyku · Celoštátne kolo · 2020/2021
Krajské kolo
- 3. miesto
- Matematická olympiáda · Krajské kolo · 2020/2021
Okresné kolo
Lucia Triščíková
- 1.miesto
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
Norbert Talarovič
- úspešný riešiteľ
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
Tomáš Trudič
- úspešný riešiteľ
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
Leo Varga
- 1.miesto
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2020/2021
1.miesto
- Tomáš Trudič
- Pytagoriáda · Okresné kolo · 2020/2021
2019/2020
Alicka Korínková
- 2. miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2019/2020
Lucia Triščíková
- 3. miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2019/2020
Školské kolo
Chlapci 8. - 9. ročník
- 1.miesto
- Stolný tenis · Školské kolo · 2019/2020
Domáce kolo
Lianna Tara Rose
- 1.miesto
- Ruský film v škole · Domáce kolo · 2019/2020
Natália Jusková
- 3.miesto
- Ruský film v škole · Domáce kolo · 2019/2020
Prihlásenie
Zvonenia
Nedeľa 28. 4. 2024Kalendár
- apr
- 30
- Triedne aktívy
- 30. 4.
14:00-17:30 - Rodičovské združenie
- máj
- 01
- Sviatok práce
- 1. 5.
- Sviatok
- máj
- 03
- Noc v škole - 2. stupeň
5. A, 6. A, 7. A, 8. A, 9. A, 9. B - 3. 5.
17:30-23:55 - Školská udalosť
- Noc v škole - 2. stupeň
- máj
- 08
- Deň víťazstva nad fašizmom
- 8. 5.
- Sviatok
- máj
- 10
- Burza vlastných výrobkov
- 10. 5.
2-4 - Školská udalosť
- máj
- 15
- Beseda v rámci prevencie drogových závislostí
- 15. 5.
- Školská udalosť
- máj
- 16
- Zápis detí do MŠ
- 16. 5.
13:00-17:00 - Iná udalosť
- máj
- 17
- Preživší holokaustu - Košice - beseda
8. A - 17. 5.
- Školská udalosť
- Preživší holokaustu - Košice - beseda